Sisal Şans tarafından düzenlenen ve Millipiyangoonline’da yer alan Şans Topu’nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu’nda büyük ikramiye 893 bin 545 TL.9 Mayıs 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar –12-14-16-20-25- ve +13 oldu.

Canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleşen çekilişte kazandıra numaralar ne zaman belli olacak sorusu gündemde. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye devretti mi?

9 MAYIS ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Çarşamba ve pazar akşamları şans oyunu severlerin karşısına çıkan Şans Topu çekilişi saat 20:30’da yapılıyor. Çekilişin ardından sonuçları da açıklanıyor.www.millipiyangoonline.com MPTV adresinden çekilişi canlı takip etmek mümkün.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.